Strona Główna » Konsultacja Implantologiczna

Oferta dla seniorów

Proteza na implantach - to nasza oferta dla seniorów ! Każdy pacjent zasługuje na uśmiech – bez względu na wiek. Jeżeli dotychczasowa proteza nie jest stabilna ( rusza się i/lub wypada podczas rozmowy lub jedzenia - konieczna jest jej stabilizacja za pomocą implantów. Zabiegi higieniczne nie będą utrudnione z powodu implantów, ponieważ protezę można bardzo latwo z nich zdjąć i bez problemu umyć/wypłukać. Całe leczenie poprzedzone jest szczegółowym badaniem i diagnostyką RTG, z wykonaniem tomografii komputerowej włącznie. Najczęściej konieczne jest zastosowanie bardzo krótkich implantów, wraz ze specjalnym systemem zatrzaskowym, ponieważ z wiekiem zanikają kości oraz dziąsła pacjenta i standardowe rozwiązania nie przynoszą efektów. Dzięki zatrzaskom mocującym protezę na implantach będzie ona solidnie osadzona podczas mówienia i jedzenia, a jednocześnie bardzo łatwo ją będzie zdjąć do zabiegów higienicznych.

Zabieg osadzenia implantów trwa od 30 do 60 minut, jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bezbolesny. Po okresie integracji implantów następuje zamontowanie elementów mocujących protezę i gotowe!

Oferta jest przeznaczona dla osób po 70 roku życia i obejmuje osadzenie 2 implantów w żuchwie wraz z zatrzaskami mocującymi jedną protezę w cenie 9500pln.

Opcjonalne wykonanie nowej protezy - koszt 3900 pln.

Seniorze - uśmiechaj się śmiało !

Zadaj pytanie
Zadaj pytanie lub umów wizytę
Umów wizytę

Zobacz również:

91 812 77 77