Strona Główna » Konsultacja Implantologiczna

Konsultacja implantologiczna

Zastanawiasz się nad wstawieniem implantu, ale nie wiesz jak zacząć? Pierwszym i najważniejszym punktem w drodze do nowego zęba jest konsultacja implantologiczna u renomowanego specjalisty. Zobaczmy co to jest.

W stomatologii na Podzamczu Składa się z dwóch spotkań:


  • pierwsze spotkanie obejmuje szczegółowe badanie, wykonanie profesjonalnych zdjęć fotograficznych , skanowanie cyfrowe zębów i dziąseł pacjenta dla dokumentacji z zabiegu “przed i po”, pobranie wycisku pod modele diagnostyczne oraz zdjęcia rtg:, pantomogram i/lub tomografia komputerowa (CBCT),


Dlaczego konsultacja implantologiczna jest tak ważna?

Przed zabiegiem nurtują Cię pytania takie jak: Ile kosztuje implant zęba? Jak wyglądają implanty zębów przednich? Czy paradontoza wyklucza implanty? Często odpowiedzi na te pytania nie znajdziesz w internecie, ponieważ jest to kwestia indywidualna. Dlatego tak ważna jest konsultacja implantologiczna. 


Nasz specjalista, dr n.med. Tomasz Cegielski podczas pierwszej wizyty dokładnie zbada stan zębów i dziąseł i zada pytania o stan naszego zdrowia. Wszystko po to, aby dopasować najlepszy implant i wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu.

Konsultacja implantologiczna w związku z All-on-4

Świetnym rozwiązaniem przy większych brakach zębowych lub wielu, bardzo zniszczonych zębach  jest all on 4, to rozwiązanie, dzięki, któremu proteza zębowa jest stabilna, a jej płyta ograniczona. Polega na wszczepieniu 4 implantów i przymocowaniu do nich protezy lub mostu.  All on 4 w Polsce cieszy się bardzo dobrą opinią. W Stomatologii Na Podzamczu, dr n. med. Tomasz Cegielski z powodzeniem może pochwalić się wieloma pracami, które do dziś pacjenci użytkują z uśmiechem. Podczas konsultacji implantologicznej dowiesz się czy spełniasz warunki do zabiegu oraz jak jest cena zębów all on 4.


Konsultacja implantologiczna - Szczecin

W Stomatologii Na Podzamczu oferujemy najwyższe standardy leczenia implantologicznego. Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja pacjenta . Dlatego już od 25 lat nasz specjalista - dr n.med. Tomasz Cegielski poszerza swoją wiedzę i umiejętności zdobywając prestiżowy dyplom Master of Science in Oral Implantology na uniwersytecie J.W.Goethego we Frankfurcie nad Menen a także absolwenta elitarnej Akademi J. Joisa w Seattle. Dr Cegielski był również wielokrotnie prelegentem i wykładowcą podczas kongresów i szkoleń implantologicznych

Implanty stosowane w Stomatologii na Podzamczu uzyskały certyfikat Clean Implant Foundation, z którego jesteśmy niezwykle dumni, ponieważ świadczy o bezpieczeństwie i czystości stosowanych przez nas implantów zębowych.

Konsultacja stomatologiczna - cena

Cena za konsultację implantologiczną wynosi 690 zł*. Filtruj usługi po cenach na stronie Cennik Usług Implantologicznych.

Aby umówić się na wizytę należy zadzwonić pod numer 91 812 88 88 lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie www.

* cena nie zawiera kosztów pantomogramu (155 zł) oraz tomografii komputerowej (250 zł-590 zł)Zadaj pytanie
Zadaj pytanie lub umów wizytę
Umów wizytę

Zobacz również:

91 812 77 77