Strona Główna » Konsultacja Implantologiczna

Krótkie implanty

Krótkie implanty - kiedy myślisz, że nie masz warunków do wszczepienia implantu

Czasem zdarza się, że warunki w jamie ustnej nie są korzystne do wkręcenia implantu. Najczęściej do takich sytuacji dochodzi, gdy zdecydujemy się na zabieg po długim czasie od utraty zęba, wtedy zanika kość wyrostka zębodołowego i jest za krótka by wstawić tradycyjny implant zębowy. 

My się jednak nie poddajemy! W gabinecie Na Podzamczu proponujemy krótkie implanty. Różnią się, jak sama nazwa wskazuje długością, ale nie tylko. Dzięki nim nie jest potrzebny dodatkowy zabieg rekonstrukcji kości, a regeneracja wyrostka zębodołowego przebiega w szybkim czasie.

Krótkie implanty szczecin

Pamiętajcie, że dobry implantolog najlepiej dobierze długość implantu, a to zadecyduje o powodzeniu zabiegu. Dr n. med. Tomasz Cegielski, ma za sobą 25-letnie doświadczenie. Rekomenduje pacjentom o niskiej kości krótkie implanty w Szczecinie. Możliwości leczenia implantologicznego dają szansę na wszczepienie implantu zębowego nawet tym, którzy są w trudniejszej sytuacji.

Krótkie implanty zębowe

Krótkie implanty zębowe najczęściej są stosowane przy zaniku kości. Są na tyle krótkie, aby zmieścić się w niższej kości, jednocześnie na tyle szerokie, by wykorzystać całą dostępną przestrzeń. Nie odbiegają trwałością i wytrzymałością od tradycyjnych, dłuższych implantów. Tak samo posiadają łącznik na którym mocuje się koronę protetyczną. Zastępują ząb w najbardziej naturalny sposób. Imitują korzeń, który daje mocną stabilizację, a część koronowa charakteryzuje się niezwykłą estetyką, razem tworząc funkcjonalność jakiej zabrakło po utracie zęba. Podczas zabiegu implantologicznego w Stomatologii na Podzamczu jednego dnia, również można skorzystać z krótkich implantów. Dzięki nim, nie jest potrzebny dodatkowy zabieg odbudowy kości, więc cała procedura trwa sprawniej, i szybciej się goi. 

Krótkie implanty AnyRidge - zalety

Specjalnie zaprojektowane krótkie implanty AnyRidge, są tak zaprojektowane by zapewnić stabilizację nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Więcej o technologii zaawansowanej stabilizacji, w której się specjalizujemy, dowiesz się na stronie poświęconej Najstabilniejsze mocowanie protezy

Krótkie implanty doskonale sprawdzają się w stomatologii jednego dnia, kiedy zostają wczepione natychmiast po usunięciu zęba - podczas tej samej wizyty. Dzięki swojej swojej budowie osiągają natychmiastową stabilizację a dzięki szerokości - sprawdzają się nawet przy dużym zaniku kości.

Zadaj pytanie
Zadaj pytanie lub umów wizytę
Umów wizytę

Zobacz również:

91 812 77 77